דרך בר יהודה 304, נשר (מול אולמי הינומה)
טל: 04-8210756
פקס: 04-8201401

פתרונות בנייה מתקדמים

box
דק סינטטי
דקים WPC
דקים עץ
דק מודולרי WPC
חיפוי מבנים WPC
גדרות ומעקות WPC
דק ריצוף צף
חידוש דקים ישנים
תמיכות Pedestals
אריחי בטון דמוי דק עץ
גגות ירוקים Green Roof
אריחים מודולריים
פרגולות לגן ולחצר
ריהוט גן ואביזרי נוי
נוף והנדסה - מוצרים אדריכליים
FACEBOOK
box
גלדק חדשות
סניף חדש של גלדק
נפתח סניף חדש של גלדק בנשר, דרך בר יהודה 304, מול אולמי הינומה. בתצוגה, כל סוגי פתרונות ריצוף חוץ, הדקים סינטטיים WPC, ריצוף צף חוץ, אריחים מודולרים, תיקון דקים ישנים ועוד.
גלדק בפייסבוק
ועכשיו גלדק גם בפייסבוק www.facebook.com/galdeck
דק סינטטי
הגיעו !!! דגמים חדשים של דקים סינטטיים (דקים אקולוגיים) במגוון צבעים, פרופיל מלא ופרופיל חלול.
דקים מודולריים
הפתרון להקמת דק ללא תשתית. הרכבה מהירה על כל סוגי רצפה, בטון, בלטות, כורכר, דשה. חסכוני במיוחד, תחזוקה מינימלית.
תמיכות Pedestals
חדש בגלדק - תמיכות Pedestal לכל סוגי הדקים, ריצוף גגות ומרפסות, טיילות . ניתן להרכיב על משטחים משופעים. חוסך זמן הרכבה יקר ועמיד לאורך שנים.
אריחים מודולרים
להרכיב ריצפה ולפרק? SnapLock, הפתרון המהיר, הקל והזול לריצפה מודולרית. עכשיו בגלדק.
RaceDeck
ריצוף מוסכים באריחים מודולרים עמידים לעומסים גדולים, כימיקאלים. מגוון צבעים וצורות. חדש בגלדק.
לפרק דק יש?
SquareDecko הפתרון לדק הישן. אין יותר צורך בפירוק דק רקוב ! מיישרים, מרכיבים אריכים של SquareDecko וזהו. עכשיו בגלדק.
גלדק הולכים על בטוח!
חיפוי מבנים WPC
פתרונות ריצוף מתקדמים
שלום!

חיפוי WPC חיצוני 

ליין המוצרים הסינטטיים של גלדק, ה-WPC (Wood Platic Composite), מיוצר בטכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המשלבת עץ ופולימר HDPE- High Density Polyethylene. WPC הוא חומר אידיאלי לחיפויים ודקים- הוא מיוצר בטכנולוגיית הזרקה בטמפרטורה ולחץ גבוהים, יחד עם תוספים נוגדי חימצון, מייצבי UV, חומרי סיכה וצבע איכותיים ומתקדמים ומשלב את היתרונות של העץ ושל הפלסטיק.
חיפויי קירות משדרגים בקלות קיר אפרפר ומשעמם- לקיר אסתטי המשתלב עם עיצוב החדר. השוק כולל מגוון רחב של סוגי חיפויים- אריחים, פסיפסים, עץ, עץ משולב עם פולימר ועוד. חיפויי הקיר משתלבים נהדר בחדרי מגורים, חדרי שינה, משרדים ומבנים ציבוריים. בחדרי מגורים למשל, חיפוי קיר מעץ ייצור אווירה מזמינה וחמה וחיפוי עץ בסלון יהפוך קיר משעמם לפינה מעוצבת ואסתטית. בנוסף ליתרון העיצוב המשמעותי, חיפוי קר מגנים על הקירות מפני שריטות, לכלוך ומכות. תוכלו להחליט לחפות את הקיר כולו או רק קטעים ממנו- על-פי הצורך והתנאים באותו החלל או בהתאם לתוכנית העיצובית של מעצב הפנים. חיפויי הקיר ניתן לייצר מעץ טבעי ומחומרים אחרים, דוגמת עץ משולב פולימר. אנו בחברת גלדק מציעים חומר חדשני שהוא לא רק יפה ואיכותי אלא עמיד מאוד, המשמש לבניית מוצרים שונים דוגמת דקים, פרגולות וחיפויי קירות. חומר זה מבוסס על WPC, תערובת מתקדמת המשלבת עץ ב-65% ופלסטיק מסוג HDPE.
שוק עיצוב הפנים מציע לנו מבחר ענק ומגוון של חיפויי קירות המיועדים לבתי מגורים- הן לקירות הפנימיים והן לקירות החיצוניים. לקוחות רבים בוחרים שלא להשאיר את קיר הבית בצבעו וצורתו המקוריים אלא להוסיף חיפוי שיעניק לו את המראה האלגנטי והמיוחד שכולנו רוצים. מגוון החומרים הקיימים מציע איתו מגוון רחב של סגנונות- כך שברוב המוחלט של המקרים נוכל להתאים את חיפוי הקיר המתאים ביותר לעיצוב הבית ולטעם האישי שלנו, אחרי הכול בית המגורים אמור לשקף את הטעם והסגנון האישי של הגרים בו. תוכלו להבחין בשדרוג בקלות ברגע שתכנסו לבית בו יש חיפוי קיר בולט המושך את העין מייד.
שימו לב שברוב המקרים חיפוי הקירות אכן משתלב באופן נהדר עם העיצוב הכללי ומשדר אסתטיות- אך קיימים מקרים בהם החיפוי אינו משתלב באופן מוצלח עם שאר חלקי הבית ומושך את העין מהסיבות הלא נכונות. לכן בעת עיצוב חלל המגורים והבית יש לתת דגש מיוחד על בחירת חיפוי קיר מוצלח ולדאוג שהוא לא רק ישקף את הטעם האישי שלנו- אלא יתאים לשאר חדרי הבית ולעיצוב הכולל. הביאו בחשבון את צבע הרצפות וסוג המרצפות, כמו גם את הרהיטים המוצבים בחלל בו יורכב חיפוי הקיר. במקרים מסויימים נרצה להרכיב חיפוי קיר רק על קטעים מסויימים לצרכי הגנה או לשדרוג עיצובי מסויים, וגם במקרים אלו יש לזכור את החשיבות בהתאמת החיפוי הספציפי לחלל כולו.

 לוחות WPC חלולים לחיפוי 
 לוחות WPC חלולים לחיפוי 
לפרטים

 לוחות WPC מלא 
 לוחות WPC מלא 
לפרטים

 פרופיל WPC לחיפוי 
 פרופיל WPC לחיפוי 
לפרטים