דרך בר יהודה 304, נשר (מול אולמי הינומה)
טל: 04-8210756
פקס: 04-8201401

פתרונות בנייה מתקדמים

box
דק סינטטי
דקים WPC
דקים עץ
דק מודולרי WPC
חיפוי מבנים WPC
גדרות ומעקות WPC
דק ריצוף צף
חידוש דקים ישנים
תמיכות Pedestals
אריחי בטון דמוי דק עץ
גגות ירוקים Green Roof
אריחים מודולריים
פרגולות לגן ולחצר
ריהוט גן ואביזרי נוי
נוף והנדסה - מוצרים אדריכליים
FACEBOOK
box
גלדק חדשות
סניף חדש של גלדק
נפתח סניף חדש של גלדק בנשר, דרך בר יהודה 304, מול אולמי הינומה. בתצוגה, כל סוגי פתרונות ריצוף חוץ, הדקים סינטטיים WPC, ריצוף צף חוץ, אריחים מודולרים, תיקון דקים ישנים ועוד.
גלדק בפייסבוק
ועכשיו גלדק גם בפייסבוק www.facebook.com/galdeck
דק סינטטי
הגיעו !!! דגמים חדשים של דקים סינטטיים (דקים אקולוגיים) במגוון צבעים, פרופיל מלא ופרופיל חלול.
דקים מודולריים
הפתרון להקמת דק ללא תשתית. הרכבה מהירה על כל סוגי רצפה, בטון, בלטות, כורכר, דשה. חסכוני במיוחד, תחזוקה מינימלית.
תמיכות Pedestals
חדש בגלדק - תמיכות Pedestal לכל סוגי הדקים, ריצוף גגות ומרפסות, טיילות . ניתן להרכיב על משטחים משופעים. חוסך זמן הרכבה יקר ועמיד לאורך שנים.
אריחים מודולרים
להרכיב ריצפה ולפרק? SnapLock, הפתרון המהיר, הקל והזול לריצפה מודולרית. עכשיו בגלדק.
RaceDeck
ריצוף מוסכים באריחים מודולרים עמידים לעומסים גדולים, כימיקאלים. מגוון צבעים וצורות. חדש בגלדק.
לפרק דק יש?
SquareDecko הפתרון לדק הישן. אין יותר צורך בפירוק דק רקוב ! מיישרים, מרכיבים אריכים של SquareDecko וזהו. עכשיו בגלדק.
גלדק הולכים על בטוח!
דק סינטטי
פתרונות ריצוף מתקדמים

דק סינטטי הוא אופצייה איכותית, יעילה ונוחה מאוד לריצוף משטחים בבית ומחוצה לו. לדק סינטטי יתרונות רבים- בין השאר, הוא יכול לשמש לצרכים אחרים מלבד ריצוף משטחים ריקים. במאמר הבא נעמוד על יתרונותיו העיקריים של הדק הסינטטי כפתרון ריצוף חיצוני.

דק סינטטי ויתרונותיו כריצוף חיצוני
עיצוב השטח מסביב לבית ועיצוב הגינה או החצרהם אתגר עיצובי לא פשוט- כיצד תראה הגינה? איזה ריצוף הוא העדיף ביותר לחיפוי החצר וכדומה. מגוון האופציות הרחב מוסיף לבלבול מאחר וקיימים פתרונות רבים- אריחי קרמיקה, אריחים פשוטים, דשא טבעי ודשא סינטטי, בטון, אבני פסיפס, דקים מעץ טבעי וכמובן דקים סינטטים.
הדק הסינטטי מתאים במיוחד לריצוף משטחים חיצוניים, מאחר והוא אסתטי מאוד ומתאים לכל אחד.

דק סינטטי הנו בעל מראה ויופי המתאימים לכל אחד
המראה החיצוני של הבית הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר בעיצוב הכולל. כמובן שנרצה שהבית יראה מזמין, חמים ונעים- הדק הסינטטי עונה במדוייק על פרמטרים אלו. הדק מקנה לבית מראה נעים וחם המתאים לכל טעם ולכל סגנון. ניתן להוסיף לאסתטיקה אף יותר באמצעות אופן הנחה שונה של הדק ושילובים שונים- הנחה אלכסונית, הנחת גדלים שונים יחד וניתן אף לשלב מספר צבעים למראה כולל יפהפה. צבע הדק הוא יתרון משמעותי נוסף- את הדק הסינטטי ניתן להזמין במגוון צבעים כך שיתאים לצבע הבית, לצבע הגינה או הגדר, צבע הפרחים וכדומה.

ניקיון ותחזוקה מינימאליים
ניקיון הדק הסינטטי פשוט וזהה לניקוי רצפות. כל שיש לעשות הוא לשטוף במים עם סבון- פשוט, קל ודורש זמן ומאמץ מינימליים. כמו כן, הדק הסינטטי כמעט ואינו דורש תחזוקה, בשונה לחלוטין מדק עץ טבעי. דק סינטטי אינו דורש שימון ושיוף אחת לתקופה, ואף אינו דורש גינון, גיזום והשקייה כמו מרבדי דשא למשל.


דק סינטטי מאפשר חיסכון בעלויות באותו ההקשר, דק סינטטי דורש השקעה חד פעמית- הזמנתו והתקנתו בשטח המיועד. ההוצאות העתידיות לאחר מכן מינוריות בהשוואה לפתרונות ריצוף אחרים דוגמת דק טבעי או משטח דשא הדורשים הוצאות שבועיות ושנתיות.

הדק הסינטטי לא דורש חומרי ניקיון ייעודיים או מיוחדים וכמובן לא דורש הוצאה כספית גדולה על מים (שבמדינה כמו שלנו בלאו הכי נמצאים בחוסר). טמפרטורה נוחה בכל עונות השנה
בדומה לכל משטח שהוא, גם הדק הסינטטי מתחמם ע"י השמש. לכן באם מתקינים את הדק באיזור חשוף לשמש כדאי לבחור בצבע בהיר שיפחית משמעותית את קצב התחממותו. לעומת זאת, ריצוף העשוי אבנים מתחמם במהירות עקב צפיפות האבנים. בחורף,לעומת זאת, הדק הסינטטי נעים למגע ולדריכה בעוד שמשטח אבן הופך לקר ולא נעים.

אין מוצרים לתצוגה