דרך בר יהודה 304, נשר (מול אולמי הינומה)
טל: 04-8210756
פקס: 04-8201401

פתרונות בנייה מתקדמים

box
דק סינטטי
דקים WPC
דקים עץ
דק מודולרי WPC
חיפוי מבנים WPC
גדרות ומעקות WPC
דק ריצוף צף
חידוש דקים ישנים
תמיכות Pedestals
אריחי בטון דמוי דק עץ
גגות ירוקים Green Roof
אריחים מודולריים
פרגולות לגן ולחצר
ריהוט גן ואביזרי נוי
נוף והנדסה - מוצרים אדריכליים
FACEBOOK
box
גלדק חדשות
סניף חדש של גלדק
נפתח סניף חדש של גלדק בנשר, דרך בר יהודה 304, מול אולמי הינומה. בתצוגה, כל סוגי פתרונות ריצוף חוץ, הדקים סינטטיים WPC, ריצוף צף חוץ, אריחים מודולרים, תיקון דקים ישנים ועוד.
גלדק בפייסבוק
ועכשיו גלדק גם בפייסבוק www.facebook.com/galdeck
דק סינטטי
הגיעו !!! דגמים חדשים של דקים סינטטיים (דקים אקולוגיים) במגוון צבעים, פרופיל מלא ופרופיל חלול.
דקים מודולריים
הפתרון להקמת דק ללא תשתית. הרכבה מהירה על כל סוגי רצפה, בטון, בלטות, כורכר, דשה. חסכוני במיוחד, תחזוקה מינימלית.
תמיכות Pedestals
חדש בגלדק - תמיכות Pedestal לכל סוגי הדקים, ריצוף גגות ומרפסות, טיילות . ניתן להרכיב על משטחים משופעים. חוסך זמן הרכבה יקר ועמיד לאורך שנים.
אריחים מודולרים
להרכיב ריצפה ולפרק? SnapLock, הפתרון המהיר, הקל והזול לריצפה מודולרית. עכשיו בגלדק.
RaceDeck
ריצוף מוסכים באריחים מודולרים עמידים לעומסים גדולים, כימיקאלים. מגוון צבעים וצורות. חדש בגלדק.
לפרק דק יש?
SquareDecko הפתרון לדק הישן. אין יותר צורך בפירוק דק רקוב ! מיישרים, מרכיבים אריכים של SquareDecko וזהו. עכשיו בגלדק.
גלדק הולכים על בטוח!
גגות ירוקים Green Roof
פתרונות ריצוף מתקדמים
שלום!

גג ירוק

הגגות הירוקים הם טרנד שהחל באירופה לפני עשרות שנים, המשיך לארה"ב וצפון אמריקה ונחת גם אצלנו בישראל. הגגות הירוקים מציעים יתרונות סביבתיים רבים- צמצום צריכת האנרגיה הביתית, צמצום אפקט החום העירוני והגנה מעומסי מים בזמן סערה. נוסף על כל אלו הגגות מאריכים את חיי המבנה ומשדרגים את עיצוב ואסתטיקת הבניין. כיום השוק כולל 2 קטגוריות מרכזיות לגגות ירוקים- מקיף ואינטנסיבי.
גגות מקיפים מורכבים בדרך-כלל במבחנים נמוכים ודורשים תחזוקה נמוכה למדי. על גגות כאלו נמצא צמחים סובלי חום ובצורת ועמידים לרוח וטמפרטורה, דוגמת עשבים, פרחי בר וטחבים. גגות ירוקים אינטנסיביים נחשבים 'כבדים יותר', דורשים תחזוקה גבוהה יותר ומחירם גבוה- פועל יוצא של האדמה העמוקה. בגגות כאלו נמצא שיחים, גינות ירוק ואף עצי נוי ועצי פרי. עובדה זה גרמה לכך שהגגות הירוקים יכולים לשמש גם למטרות נופש, אירוח ואיזור מרגוע נוסף.
כיצד הופכים גג רגיל- לגג ירוק? גג ירוק הוא גג רגיל עליו שותלים צמחייה חיה. הצמחייה יכולה להיות פשוטה- פרחים וצמחים נמוכים או מורכבת יותר דוגמת גידולים חקלאיים בהיקף קטן. במבנים גדולים במיוחד בעלי שטח נרחב ניתן לשתול עצי פרי ועצי נוי, כך שגג הבניין הופך לפארק עירוני לכל דבר- על גבי הבניין. בדרך-כלל הצמחייה תהיה קלת משקל, פשוטה ועמידה שאינה דורשת תחזוקה וטיפול מרובים (למשל השקייה ועידור). כיסוי שכזה בדרך-כלל לא ידרוש חיזוק הנדסי של המבנה (על-מנת לתמוך במשקל הנוסף) ומדובר בפיתרון פשוט וקל לחידוש מבנים ושדרוגם באופן מקורי. כאמור על מבנים מורכבים וגדולים יותר ניתן להקים פארק עירוני לכל דבר עם צמחייה מורכבת, דוגמת שיחים ועצים גדולים. פארק שכזה ישמש בדרך-כלל לקירור המבנה וליצירת אזור ציבורי נוסף לשימוש דיירי הבניין והמבקרים בו. כיסוי זה דורש תחזוקה, השקייה וטיפול קבועים יחד עם חיזוק הנדסי של המבנה על-מנת שיעמוד במשקלים הגדולים.
הגג הירוק מספק את אותם היתרונות שאפשר למצוא בשטחים ירוקים ופתוחים אחרים- באזור האורבני, הבנוי והצפוף בו בדרך-כלל אין מקום פנוי ל'ריאה ירוקה'.
תופעת ה'גגות הירוקים' פותחה בגרמניה כבר לפני כ-30 שנה, אך צברה תאוצה רק בשנים האחרונות בשאר אירופה ובצפון אמריקה.
הטרנד החל להתפשט בעיקר הודות לתמריצים שונים המוענקים ע"י השלטון המקומי, המכיר ביתרונות הרבים של הגג הירוק ובהשפעתו החיובית על הסביבה האורבנית. ה"גגות הירוקים" הם גגות שטוחים (בדומה לרוב הגגות בבניה העירונית בארץ) המאפשרים גינון לכל דבר על שטח הגג, לרבות פיתוח מדשאה וערוגות שונות. הגג הירוק מחייב הקמת מערכות איטום וניקוז מיוחדות (אותם נתאר בהמשך) וניתן להקים גינות אלו גם על גב גגות משופעים בזוויות שונות (כתלות באופן הצמחייה המבוקש כמובן, מאחר ועקב תנאי האקלים בארץ המחייבים השקייה מרובה בתקופת הקיץ לא ניתן לגדל כל דבר).
יתרונות הגג הירוק מובהקים- שיפור איכות האוויר בסביבה העירונית (כתוצאה מקליטת הפחמן הדו-חמצני ופליטת חמצן לאוויר על-ידי הצמחייה), שיפור האקלים הביתי באמצעות אוורור וקירור והגדלת יכולת בליעת הרעש ובידוד הרעש של הגג.
הקטנת צריכת האנרגיה לחימום בחורף ולקירור בקיץ כתוצאה מהבידוד שנוצר, הגנה על מערכת האיטום של הגג המאריכה את חייו בשנים רבות.
ניצול מיהגשם לצורך השקיית הצמחייה, שמוביל למיתון זרימת וכמות מי הגשם המכבידים על מערכת הניקוז העירונית ועלולים לגרום להצפות.
סינון מיהגשם (כתוצאה מתהליכים ביולוגיים, כימיים ופיסיקליים המתרחשים במערכת האדמה/ צמחייה) והקטנה ניכרת של כמות המזהמים המגיעים למערכת הניקוז העירונית.
שיפור ושדרוג מראה גגות בניינים ובתים והשפעה על עיצוב השכונה או הבלוק בכלליות.

 MEP Tray 
 MEP Tray 
לפרטים

 TurfPave 
 TurfPave 
לפרטים

 VersiCell 
 VersiCell 
לפרטים

 VersiDrain 25P 
 VersiDrain 25P 
לפרטים

 VersiTank 
 VersiTank 
לפרטים

 VGM Green Wall 
 VGM Green Wall 
לפרטים